Media

Czasem zdarzy się, że naszą pszczelarską pracę dostrzeże ktoś spoza rodzinnej pasieki. Wtedy z przyjemnością uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy ciekawskich do naszego królestwa - pomiędzy ule! Kilkukrotnie napisano o nas w gazetach, a każdym takim artykułem chcemy podzielić się z Wami tutaj - aby przybliżyć Wam naszą codzienność, oraz opowiedzieć trochę o celach, jakie przyświecają pszczelarzom współdziałającym z pszczołami w przydomowej pasiece. Jeśli jesteście ciekawi, poświęćcie kilka chwil i przeczytajcie poniższe artykuły, a zobaczycie wtedy pracę pszczelarza taką, jaka naprawdę jest - czasem trudna i wymagająca, ale zawsze pełna przyjemności i satysfakcji z efektów!

Artykuł w Gazecie Wyborczej z 04.08.16 (rozmowę przeprowadziła Ewelina Stefańska): "Arkadiusz Sadowski i jego pszczoły ratują ludzkość".

http://plock.wyborcza.pl/plock...

W wywiadzie, który Arek Sadowski udzielił “Gazecie Wyborczej”, założyciel Pasieki Sadowskich opowiada o tym, skąd wzięła się jego miłość do pszczół i jak wygląda codzienna praca w pasiece.


Artykuł w portalu "Polaku, lecz się sam" z 9.11.16 (rozmowę przeprowadził Piotr Szponarski): "Co to jest dobry miód, czyli widziane okiem pszczelarza".

http://http://polakuleczsiesam.pl/dobry-miod-czyli-widziane-okiem-pszczelarza//dob...

W artykule z “Polaku, lecz się sam” Arek dzieli się informacjami na temat leczniczych właściwości miodu i produktów pszczelich. Przeczytajcie sami!

Artykuł w Gazecie Wyborczej z 17.11.16: artykuł opisujący "Kalendarz prowincjonalny" wydany przez starostwo. 

http://plock.wyborcza.pl/plock...

W kalendarzu pokazanym w artykule z “Gazety Wyborczej” mamy ogromną przyjemność ozdabiać lipcową kartkę :)