Galeria

Zapraszamy do naszego świata! Wiemy, że pszczelarstwo to bardzo intrygujące zajęcie - inaczej nie dałoby rady pochłonąć grupy młodych ludzi bez reszty :) Aby przybliżyć wam trochę pszczelarską codzienność, stworzyliśmy to miejsce - galerię ze zdjęciami.

Chcemy podzielić się z wami tym, jak wygląda nasza codzienna praca - zarówno przy ulach, w sezonie jak i poza nim, jak i w pracowni, gdzie pracowicie przelewamy do pięknych słoiczków miód! Na zdjęciach dostrzeżecie też nasz zespół, czyli wszystkich tych, którzy w pocie czoła pomagają pszczołom w tej słodkiej produkcji. Koniecznie zajrzyjcie również do galerii, gdzie mamy zdjęcia samych pszczółek! Piękne zbliżenia, całe roje, pszczoły w ulach i zapylające kwiaty - to naprawdę cudowny widok!

W galerii naszych fotografii znajdziecie również nasze produkty oraz realizacje zestawów miodów - ich piękne etykiety i cała otoczka to nasza szczególna duma. Nad artystyczną stroną naszej działalności czuwa Iwona - grafik i artysta, która naszym słoikom ze złotym miodkiem nadaje estetycznego sznytu.

PASIEKI
ZESPÓŁ
PRODUKTY I ZESTAWY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium