#chrońmypszczoły

#chrońmypszczoły

Naszą codziennością jest opieka nad pszczołami. Doglądamy te pracowite owady w ponad 3000 uli, dbamy o ich dobrą kondycję i leczymy od śmiercionośnych chorób. Kupując nasz miód wspierasz znaczną część polskiej populacji pszczoły miodnej dbającej o naturę i plony roślin na powierzchni 320 000 ha. Jednak dla nas to mało.

Pszczoły w centrum
naszego świata

01

Do każdego zakupu naszego miodu w okresie wegetacyjnym (od kwietnia do końca czerwca), dodajemy saszetkę z nasionami roślin miododajnych. Gdziekolwiek mieszkasz, możesz pomóc swoim małym, skrzydlatym przyjaciołom. Im więcej różnorodnych roślin przyjaznym pszczołom, czyli nektarujących lub owadopylnych, tym więcej pokarmu dla pszczół.

02

W szerokim spectrum mediów promujemy zachowania odpowiedzialne ekologicznie. Opowiadamy o dobrych praktykach, gdzie tylko chcą nas słuchać. Czasem wyrywamy mikrofon ;)

03

Nasza codzienność to produkty biodegradowalne. Gdy otrzymasz naszą paczkę, zobaczysz niemal wyłącznie tekturę, która świetnie zabezpiecza wysyłkę. Jeśli ktoś powie, że bez folii bąbelkowej nie da rady, odpowiemy głośne NIE! Oczywiście my również otrzymujemy mnóstwo różnych przesyłek i to co w nich się znajduje, wykorzystujemy ponownie również do pakowania Waszych przesyłek. #zerowaste

04

W naszych pasiekach nie używamy chemii ani antybiotyków. Nie szkodzimy ani pszczołom ani otoczeniu.

05

Nasze miody sprzedajemy wyłącznie w szklanych słoikach. Nie rozpowszechniamy plastiku, który szkodziłby tak środowisku, jak i naszemu produktowi. Nie damy popsuć ani jednego, ani drugiego!

06

Własne 3 hektary, na których działamy obsadzamy miododajnymi roślinami. W naszych ogrodach rośliny kwitną od wczesnej wiosny do późnej jesieni... Mało powiedzieć, że to nie jest dla nas obciążenie, i bez pszczół pięknie mieszkałoby się w tym kolorowym i pachnącym otoczeniu!

07

Udostępniamy ekologiczne produkty takie jak Woskowijki do wielorazowego zabezpieczenia żywności i ceramiczne pojemniki do przechowywania miodu.

08

Współpracujemy z pszczelarzami z całej Polski. Kupujemy od nich miód i produkty pszczele i wspieramy tym samym rozwój biznesu pszczelarskiego w Polsce. Dbamy nie tylko o nasze pszczoły, ale również o ich pracowite siostry w całym kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium