Miód gryczany - właściwości
10.jpg

Miód gryczany pozyskiwany jest przez pszczoły z kwiatów gryki. To jeden z najpopularniejszych gatunków miodu na świecie! Swoją sławę zawdzięcza wyjątkowym możliwościom prozdrowotnym. Właściwości miodu gryczanego są znane od wieków - a sam miód ma szerokie zastosowanie. Pomoże na wiele dolegliwości i zagwarantuje niezapomniane doznania smakowe!

czytaj więcej »
Jak stosować pyłek pszczeli?
6.jpg

O miodach wiemy już całkiem sporo. Pora przybliżyć Wam inne produkty pszczele, które pozyskujemy dzięki mozolnej i ciężkiej pracy naszych bzyczących przyjaciół. Cykl o produktach pszczelich (innych niż miody) zaczynamy od pyłku pszczelego - sprawdźcie, jak go spożywać, żeby wyciągnąć z niego to, co najlepsze i najzdrowsze!

czytaj więcej »
Który miód jest najzdrowszy?
4.jpg

Każdy, kto staje przed wyborem rodzaju miodu, zadaje sobie to pytanie - a komu je zadać lepiej, niż pszczelarzom? Rodzajów miodu jest wiele, mają przeróżne właściwości, a my postaramy się dać wam jak najlepsze wskazówki do tego, żeby wybrać jak najlepiej dla siebie - i smakowo, i zdrowotnie!

czytaj więcej »
Witajcie w naszej pasiece!
2.jpg

Możemy o sobie powiedzieć wiele, ale jedno z całą pewnością - jesteśmy pasjonatami pszczelarstwa. A wiecie jak to jest z kimś, kto połknął bakcyla, prawda? Chciałby o swojej pasji mówić i mówić, i mówić, i mówić… My mamy to szczęście, że naszą największą namiętnością, czyli pracą przy pszczołach, możemy dzielić się z wami.

czytaj więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium